Dotazník "Otestujte s nami nový rad Pure Algue od Yves Rocher na vlastnej koži!"
Zápasíte s unavenou pleťou, nedostatočnou hydratáciou či rýchlym starnutím pokožky? Máme pre vás rýchle riešenie. Otestujte spolu s nami produkty z najnovšieho radu Pure Algue od Yves Rocher. Má antioxidačné a okysličujúce vlastnosti špeciálne prispôsobené pleti, ktorej chýba hydratácia. Výskum sa inšpiroval čistiacou silou oceánu. Účinnou látkou produktov sú mikroriasy Tetraselmis - morské rastlinky pestované na pobreží Bretónska s neobyčajnými schopnosťami v boji proti negatívnym vplyvom a starnutiu pleti.

Z radu Pure Algue budeme spolu testovať úplnú novinku, Odličovacie želé 3 v 1, Svieži čistiaci gél, Okysličujúcu čistiacu penu, Rozjasňujúci peeling pre sviežu pleť a Okysličujúcu hydratačnú masku.

Viac o produktoch sa dozviete aj priamo na stránke https://yves-rocher.sk/cistenie_pre_vsetky_typy_pleti?utm_source=akcnezeny.sk&utm_medium=dotaznik&utm_campaign=CLEANPR

Ak patríte k ženám, ktoré milujú rastlinné a poctivé kozmetické produkty a patríte k cieľovej skupine, s ktorou sa chceme spojiť, poďte na to!

Vyplňte detailne a poctivo s DIAKRITIKOU náš dotazník, skontrolujte si pred odoslaním SPRÁVNOSŤ vašich osobných údajov, aby sme vám balíček mohli zaslať domov :-) Ozveme sa vybraným testerkám.